Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

ESF

Evropský sociální fond podporuje růst naší firmy

Září r.2005 uzavřela firma Obuv Essi s.r.o. s poskytovatelem - Úřadem práce v Příbrami - Dohodu o poskytnutí příspěvku ze státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů, spolufinancovaného ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu.

Obuv Essi s.r.o. předložila projekt, jehož základním cílem bylo podpořit tvorbu nových pracovních míst, při vybudování nového výrobního závodu společnosti v lokalitě Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora, implementovat koncepční systém řízení do této organizace a zvýšit kvalifikaci vybraných zaměstnanců, zejména v oblasti informačních technologií.

Za přispění Evropského sociálního fondu se nám podařilo vytvořit a obsadit 62 nových pracovních míst, z toho v dělnických profesích 51, v Uhlířských Janovicích okres Kutná Hora.

Vycházeje ze současného výrobního programu a zajištěnosti zakázek, rozpracovanosti kolekce na další sezónu lze konstatovat, že garance existence pracovních míst minimálně 3 roky nebyla unáhlená.

Finanční podpora z ESF nám významně umožňuje financovat veškeré klíčové aktivity. Jednou z nich je zvýšená efektivity a konkurenceschopnosti postupným zaváděním moderních forem řízení vnějších dodavatelských vztahů (just in time)., další pak podpora zřízení pracovních míst. Zde je zahrnuto i vzdělávání a rozvoj zaměstnanců.

V rámci projektu financovaného Evropským sociálním fondem se nám společně podařilo podpořit zaměstnanost a rozvoj podnikání v rámci regionu.

Děkujeme pěkně

Bližší informace o našem projektu i o projektech dalších jsou na webových stránkách Evropského sociálního fondu na adrese http://wwwesfcr.cz nebo přímo na webové adrese poskytovatele tj. Úřadu práce v Příbrami, http://portal.mpsv.cz/sz/local/pbinfo .

Obuv ESSI
zdraví a pohodlí vašeho dítěte


Copyright Essi obuv s.r.o. 2008 - 2016